Camp Strong Women

czyli wyjątkowe 3-dniowe wyjazdowe doświadczenie wyłącznie dla kobiet.

Termin: Do ustalenia
(piątek - niedziela)

Miejsce: okolice Wizny

Trzy edukacyjne dni na łonie natury.

Co da Ci ten obóz?

 • Będziesz bardziej pewna siebie i podniesiesz swoją samoocenę
 • Nabierzesz przekonania, że to TY masz kontrolę nad swoim życiem i możesz nim sterować jak chcesz
 • Na nowo odkryjesz swoje zalety – być może o niektórych z nich zapomniałaś albo nie zwracasz na nie uwagi
 • Docenisz swoje sukcesy, a na pewno masz ich wiele
 • Poprawisz swoje relacje damsko-męskie i inne w różnych środowiskach
 • Nauczysz się emanować swoją kobiecością
 • Zrozumiesz, jak działa kobiecy cykl i jak go wykorzystać

Czego możesz oczekiwać?

 • Pozbycia się problemów na rzecz planu ich naprawy
 • Pokonania strachu przed działaniem
 • Przekroczenia dotychczasowych ograniczeń
 • Doświadczenia pożądanej zmiany już na miejscu
 • Nowego początku i wyjątkowej motywacji

Co Cię czeka podczas tych trzech dni?

 • Niesamowite doświadczenia, które dadzą pożądaną zmianę już na miejscu
 • Nowe, wyjątkowe znajomości, które być może przerodzą się w przyjaźnie
 • Czas tylko dla siebie, byś mogła się wyciszyć i być może docenić to, co masz już teraz, zamiast myśleć o tym, czego nie masz
 • Poznasz inne spojrzenie na sprawy, które są dla Ciebie ważne i dobre pytania, dzięki którym znajdziesz odpowiedzi, których szukasz
 • Obcowanie z piękną, polską naturą i czas bez telefonu z dala od cywilizacji 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Czy ten obóz jest dla mnie?

Jeśli jesteś kobietą, która chce poczuć się jeszcze bardziej kobieco; kobietą, która chciałaby być szczęśliwa; kobietą, która chce budować lepsze relacje w domu i w pracy to z pewnością ten obóz jest dla Ciebie.

Kiedy będzie odbywało się szkolenie?

Przez trzy dni, w oderwaniu od rzeczywistości i w terminie do dokładnego ustalenia.

Początek: 10:00 w piątek.
Koniec: 18:00 w niedzielę.
Miejsce: gdzieś nad Wizną. 🙂

Ile kosztuje szkolenie?

Zwykle rezultaty szkoleń u Lechosława są bezcenne, więc nie powinno się w tym przypadku mówić o cenie tylko o inwestycji. Inwestycji najcenniejszej z możliwych - inwestycji w siebie. Jej wartość wynosi 700 zł, w tym koszty noclegu i jedzenia. Płatność możemy rozłożyć na raty - ustalamy to indywidualnie.

Jak się zapisać na szkolenie?

Wystarczy, że dokonasz płatności online poniżej lub zatelefonujesz pod nr tel. 792 92 92 92

KUP OBÓZ - 700 zł

Za dużo na raz? Istnieje możliwość płatności ratalnej 70 zł/miesiąc. Dowiedz się więcej - Kliknij.

Lechosław Chalecki

Autor książki "Potęga Życia - 6 strategii dobrej zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym". Doświadczony przedsiębiorca, coach, trener i mówca motywacyjny. W 2006 roku stworzył Szkołę Inspiracji, aby dzielić się z ludźmi wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobył na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej. Osobiście przeszkolił kilka tysięcy osób w procesie szkoleniowym i kilkaset w indywidualnym coachingu.
Lechosław stworzył wiele wartościowych programów szkoleniowych, m.in.: Master Life, Pełnia Kobiecości, Sprzedaż przez Osobowość, Klient - Twój Kapitał, Akademia Handlowca, Akademia Lidera, Efektywność Lidera, Support Manager, Jasna Strona Mocy - kurs Neuropsychologii oraz Centrum Sedna.

Opinie o Lechosławie

„Polecam wszystkim gorąco udział w spotkaniach w Szkole Inspiracji, szkolenia są bardzo inspirujące, ludzie zawsze otwarci i pozytywnie nastawieni, łatwo nawiązuje się tu znajomości. Pan prowadzący Lechosław Chalecki jest niesamowitym człowiekiem, jestem pod ogromnym wrażeniem. Czas spędzony tutaj jest przyjemnym oderwaniem od dnia codziennego i najlepszą inwestycją w osobisty rozwój. Jeszcze raz gorąco zachęcam i do następnego!! :)"

Joanna Rynkiewicz

„Dziękuję Leszku za tę inicjatywę, pokazałeś, że w Białymstoku można robić rzeczy "inne", a to przyciągnęło wspaniałych ludzi. Wielu z nich jest teraz moimi znajomymi. Mimo, że wcześniej znałam już naukę Panów: Stephen Covey i Brian Tracy, to jednak czytanie książek w samotności bez możliwości wymiany spostrzeżeń z innymi, nie niesie tej samej energii. Rozwój osobisty w grupie, to jest to! Brawo za całe 9 miesięcy programu.”

Katarzyna Cisoń-Komarnicka
prezenterka w Radio Akadera

„Leszku, chciałam Ci serdecznie podziękować za twój kunszt dydaktyczny, za to, że miałam możliwość trafienia na takiego Nauczyciela. Dlatego w tym dniu składam Tobie: Najserdeczniejsze życzenia sukcesu w życiu zawodowym i rodzinnym! Wiedz, że dzięki Tobie mój życiowy kompas zaczyna ustawiać się właściwie. Dziękuję."

Agnieszka Mróz

KUP OBÓZ - 700 zł

Za dużo na raz? Istnieje możliwość płatności ratalnej 70 zł/miesiąc. Dowiedz się więcej - Kliknij.

Dajemy Ci 100% Gwarancję satysfakcji

W sytuacji, gdy uznasz, że coaching nie spełnił Twoich oczekiwań,
zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Masz pytania, uwagi, propozycje? Pisz lub dzwoń śmiało.

Joanna Pyskło
Joanna Pyskło biuro@szkolainspiracji.pl; tel 792 92 92 92