logo-SI

Kocham Cię, a ja jestem z Ciebie dumna

Wyjątkowe spotkanie tylko dla par.

Zabierz swoją drugą połówkę i zbudujcie piramidę swoich uczuć.

Na nowo odkryjecie siebie.

Każdy z nas na swój sposób komunikuje i odbiera uczucia.
Często zdarza się, że ludzie, którzy są razem mają inne sposoby wyrażania miłości.
Zrozumienie piramidy uczuć Twoich i partnera jest kluczem do budowania szczęśliwego związku.

Jak myślisz, co Twój partner ceni najbardziej?

• Uznanie

Mark Twain powiedział kiedyś: „Na dobrym komplemencie przeżyję dwa miesiące”. Jeśli potraktować tę sentencję dosłownie, sześć komplementów rocznie wystarczy. Ty i Twój współmałżonek zapewne potrzebujecie ich więcej.

• Dobry Czas

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym szumu medialnego i elektronicznych środków masowego przekazu, poświęcony czas to wyjątkowy dar. Obecność, uważność i skupienie tylko na drugiej osobie przynajmniej przez kilka minut, może zdziałać cuda dla związku.

• Podarunki

Z pewnością dawanie prezentów jest nie lada sztuką. Nie muszą to być podarunki warte tysiące czy miliony złotych. Zasuszony liść, polny kwiatek, cukierek przyniesiony z poczekalni od fryzjera, może być wart równie dużo dla osoby, która komunikuje uczucia poprzez podarunki.

• Dotyk

Dotyk jest potężnym środkiem przekazywania miłości. Trzymanie się za ręce, pocałunki i przytulanie są dla wielu osób najważniejszym dowodem miłości. Badania dowodzą, że dziecko potrzebuje minimum 4 przytuleń, aby przeżyć, 8 aby zdrowo się rozwijać i 16 aby być szczęśliwe. Ile przytuleń potrzebuje Twój partner?

• Przysługi

Nikt z nas nie lubi być do niczego zmuszany, tak naprawdę miłość może być dawna wyłącznie dobrowolnie. Drobne, niczym niewymuszone i niezobowiązujące przysługi mogą być dowodem pięknego uczucia. W jakim stopniu Twój partner właśnie w ten sposób komunikuje i odbiera miłość?

Zapis na szkolenie300 zł - koszt uczestnictwa pary

Co możecie zyskać po tym szkoleniu?

Kiedy zrozumiecie fundamentalny sposób komunikowania Waszych uczuć, miłość rozkwitnie na nowo. Przestaniecie z wyrzutami patrzeć na siebie, a odkryjecie, że partner jest wciąż dla Was fascynującą tajemnicą i poczujecie się jak na początku Waszej znajomości. Pamiętacie jeszcze te uczucia?

Gdy nieporozumienia będą rozwiązane przez szczere rozmowy, znikną bezsensowne kłótnie i wyrzuty, a pojawi się nieznana dotąd harmonia i zrozumienie. Będziecie leczyć miłością przyczyny, a nie tylko objawy. Stanie się tak dlatego, że odtąd będziecie wiedzieć, co wynika z danego zachowania.

Jeśli uświadomicie sobie swoją odmienność, wzajemne niezrozumienie odejdzie w niepamięć i stworzycie związek, który istnieje po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Poznacie, co wpływa na to, że druga strona czuje się dobrze, czego oczekuje i jak chce być traktowana. Przejdziecie na wyższy poziom współdziałania i będziecie uzupełniać siebie nawzajem.

Kto poprowadzi szkolenie?

Lechosław Chalecki właściciel Szkoły Inspiracji

Szczęśliwy mąż wspaniałej kobiety już od 20 lat i ojciec fantastycznych chłopaków. Autor książki "Potęga Życia - 6 strategii dobrej zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym". Doświadczony przedsiębiorca, certyfikowany coach, trener i mówca motywacyjny.  W 2006 roku stworzył Szkołę Inspiracji, aby dzielić się z ludźmi wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobył na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej.

Osobiście przeszkolił kilka tysięcy osób w procesie szkoleniowym i kilkaset w indywidualnym coachingu. Lechosław stworzył wiele wartościowych programów szkoleniowych, m.in.: Master Life, Pełnia Kobiecości, Sprzedaż przez Osobowość, Klient - Twój Kapitał, Akademia Handlowca, Akademia Lidera, Efektywność Lidera, Support Manager, Jasna Strona Mocy - kurs Neuropsychologii oraz Centrum Sedna. Setki ludzi zmieniło dzięki temu swoje życie na lepsze.

Gdzie i kiedy?

Termin tylko czeka na ustalenie 🙂

• 14.00 - początek spotkania
  • 16.00 - przerwa
  • 18.00 - planowane zakończenie

Miejsce: Szkoła Inspiracji, ul. Ciołkowskiego 24, Białystok
(niedaleko hotelu "Santana")

5-stars

Organizator wydarzenia

logo-SI

Szkoła Inspiracji powstała w 2006 roku z inicjatywy Lechosława Chaleckiego. Głównym naszym przesłaniem jest inspiracja do ulepszania samego siebie, aby z dnia na dzień stawać się szczęśliwszym i spełnionym człowiekiem.

Masz pytania, uwagi, propozycje? Pisz lub dzwoń śmiało.

Joanna Pyskło
Joanna Pyskło biuro@szkolainspiracji.pl; tel 792 92 92 92