Kurs Neuropsychologii

VI edycja szkolenia Jasna Strona Mocy

Termin rozpoczęcia w trakcie ustalania

Co ten kurs może zmienić w Twoim życiu?

  • relacje z sobą i innymi,
  • równowagę sfery myślowej, emocjonalnej i duchowej,
  • sprawność w posługiwaniu się swoim umysłem, co da Ci poczucie większego wpływu,
  • zrozumiesz swoją przeszłość i spojrzysz na nią w nowy wspierający Cię sposób,
  • staniesz się bardziej atrakcyjnym wzorem dla bliskich Ci osób,
  • będziesz w stanie uczyć się znacznie szybciej , co pozwoli Ci rozwinąć swoją karierę oraz zainteresowania,
  • będziesz potrafił wypowiadać się w sposób bardziej asertywny i będziesz szukał rozwiązań w obliczu trudności pojawiających się w relacji z ważnymi dla Ciebie osobami,
  • zrozumiesz istotę modelowania, dzięki czemu będziesz mógł się doskonalić w wybranej dziedzinie,
  • określisz swoje priorytety, a realizując je uzyskasz większe poczucie sensu i spełnienia.

Co Cię czeka?

Przez lata obecności Neurolingwistycznego Programowania w Polsce, przylgnęło do niego kilka „łatek”.

Faktem jest jednak, że jest to narzędzie, i jak każde, może być wykorzystane w różny sposób. Banalnym, choć obrazowym porównaniem jest - narzędzie kuchenne. Dzięki któremu można przygotować posiłek lub zrobić komuś krzywdę. Pomyślałeś o nożu? 🙂 Widzisz, właśnie tak skonstruowany jest umysł - automatycznie nadaje znaczenie, według pewnych schematów.

Neurolingwistyczne Programowanie bada schematy myślenia i postępowania, dzięki temu możesz zyskać świadomość, które z tych wzorców Ci służą, a które nie. Te dobre dla Ciebie, możesz dzięki kursowi neuropsychologii wzmacniać i wykorzystywać w innych kontekstach, a te negatywne możesz wyeliminować.

Lechosław Chalecki

KUP KURS 4500 zł

Istnieje możliwość płatności ratalnej 450 zł/miesiąc. Dowiedz się więcej - Kliknij.

Opinie uczestników poprzednich edycji

„Jasna Strona Mocy to fantastyczny warsztat. Wiedza, którą zdobyłam daje mi możliwości pokonania moich słabości, rozwinięcia mocy i umiejętności. Potrafię dostrzegać to, co wartościowe i bezcenne w moim życiu, ciesząc się tym, czego żywym dowodem jest roześmiana, radosna twarz. Leszek uświadomił mi, że wartościowa wiedza jest w nas, trzeba ją tylko dostrzec i przyswoić. Bajki są doskonałym narzędziem do wprowadzania trwałych zmian w życiu tak, aby było ono szczęśliwe. I co jest równie ważne – była to okazja do świetnej zabawy.”

Beata Mikulska
dyrektor

„Po Jasnej Stronie Mocy przez całą noc w snach bajki innym układałem, a to już druga noc od spotkania, a w głowie wciąż emocje, obrazy, ludzie, INTENCJA… Dzięki Leszek, nieźle nam mózgi przeorałeś. Wierzę, że każdy powoli wraca do rzeczywistości… jakiś inny, jakby bardziej otarty, jakby unosił się tuż nad samą ziemią... tylko, że ta rzeczywistość już nigdy nie będzie taka sama… Dziękuję.”

Adrian Jaromiński
właściciel sklepu Lunetier

„Jasna Strona Mocy to wyjątkowe szkolenie i jeszcze bardziej wyjątkowy zjazd Dalej jestem w szoku, jak mocnym narzędziem są Bajki i Metafory. Uczymy bycia lepszym - to najlepsze określenie tego, czym zajmuje się Szkoła Inspiracji.”

Piotr Gierej
właściciel firmy E.T. Part

„Kurs Jasna Strona Mocy wyciągnął mnie już drugi raz na prostą i dalej działa. Pozwala mi na poświęcenie większej uwagi otaczającemu mnie światu, ludziom i samemu sobie. Zjazd z bajkami otworzył furtki w mojej głowie, które dawno zostały zabite dechami z napisem «nie wchodzić». Wyśmienicie!”

Marcin Lenkiewicz
podróżnik

„Kurs Jasna Strona Mocy to naprawdę coś… Moje postrzeganie zmieniło się diametralnie, widzę rzeczy, których wcześniej świadomie nie widziałem. Teraz moja świadomość jest pełniejsza.”

Katarzyna Sadowska
menedżer Arino House

„Uczestnicząc w kursie Jasna Strona Mocy zyskałam nowe postrzeganie na własne doświadczenia, przekonania. Dostałam dowody na to, że to co wydawało mi się nie do zmiany, zmienić można.”

Monika Kliber
trener wizerunku

Całość programu składa się z trzech modułów
- każdy to trzy spotkania. (łącznie 21 dni)

Trzy wymiary życia

Nie można wziąć rozpędu bez zrobienia paru kroków w tył. To sprawdza się nie tylko w sporcie, ale także w życiu codziennym. Jeśli niesiesz ze sobą bagaż doświadczeń z przeszłości, który Ci ciąży, to możesz mieć poczucie, że cały czas coś Cię blokuje i nie pozwala uwolnić Ci prawdziwego potencjału. Przeszłości nie możesz zmienić, ale możesz zmienić do niej stosunek. Gdy to zrobisz, to możesz w pełni zająć się budowaniem najlepszej wersji siebie tu i teraz. W czym jestem dobry? Co chcę poprawić? Ostatnim krokiem jest wizualizacja siebie w przyszłości - jak ona ma wyglądać? W jakim miejscu chcę być za rok?

Terminy spotkań

-
Rozliczysz się z przeszłością

-
Zbudujesz najlepszą wersję siebie w teraźniejszości

-
Określisz najlepszą dla siebie przyszłość

Lingwistyka

Nie można się nie komunikować — milczenie to też komunikat. W ten sposób jednak nie zbudujemy lepszych relacji z sobą i z innymi, ważnymi dla nas ludźmi. Do tego służy lingwistyka — w jaki sposób mówimy i co mówimy. W jaki sposób się efektywnie komunikować? Jak pod treścią dostrzec to, na czym zależy rozmówcy? Jak lepiej zrozumieć drugiego człowieka? Jak być lepiej rozumianym? Tego wszystkiego dowiesz się w drugim module poświęconym lingwistyce. Dzięki temu unikniesz zabawy w głuchy telefon, która polega na tym, że mówisz coś, a druga osoba Cię słyszy, ale nie słucha.

Terminy spotkań

-
Dowiesz się, co to jest metafora i jak jej używać

-
Nauczysz się posługiwać językiem perswazji

-
Poznasz etapy Podróży Bohatera

Programowanie

Pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, gdybyś mógł skopiować procesy myślowe Steve'a Jobsa... Jednym z założeń neurolingwistycznego programowania jest to, że jeśli ktoś coś potrafi, to Ty także możesz się tego nauczyć. Tylko jak? 🙂 Musisz się dowiedzieć, jak wygląda „kod”, w którym został napisany dany program, zainstalowany na dysku twardym człowieka sukcesu. To tak, jakbyś dostał skrzynkę z narzędziami, których on używa i instrukcję, jak robić to we właściwy sposób. Naucz się tego, a efekty Cię zaskoczą!

Terminy spotkań

-
Zaczniesz umiejętnie wykorzystywać kotwice

-
Zgłębisz metody przyspieszonego uczenia się

-
Pozbędziesz się ostatnich barier

Wybrane zdjęcia ze spotkań wyjazdowych

A tak celebrujemy zakończenie kursu...

Większość spotkań odbędzie się w naszej siedzibie:
Szkoła Inspiracji, ul. Ciołkowskiego 24, Białystok.

KUP KURS 4500 zł

Istnieje możliwość płatności ratalnej 450 zł/miesiąc. Dowiedz się więcej - Kliknij. 

Dajemy Ci 100% Gwarancję satysfakcji

W sytuacji, gdy uznasz, że to szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań,
zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

5-stars

Organizator wydarzenia

logo-SI

Szkoła Inspiracji powstała w 2006 roku z inicjatywy Lechosława Chaleckiego. Głównym naszym przesłaniem jest inspiracja do ulepszania samego siebie, aby z dnia na dzień stawać się szczęśliwszym i spełnionym człowiekiem.

Masz pytania, uwagi, propozycje? Pisz lub dzwoń śmiało.

Joanna Pyskło
Joanna Pyskło biuro@szkolainspiracji.pl; tel 792 92 92 92