Bez tego nadal, będziesz obserwował trudne życiowe sytuacje z przekonaniem, że nie poradzisz sobie ze zmianą na lepsze.

Czy wiesz, że przeciętny człowiek wykorzystuje tylko mały fragment własnych możliwości i potencjału. Z reguły nie potrafi w łatwy sposób dokonać zmiany na lepsze, ponieważ nie wie, gdzie jest początek drogi.

Ty również, każdego dnia doświadczasz setek, a nawet tysięcy małych zdarzeń. Jedne odbierasz jako przyjemne, inne wręcz przeciwnie. Borykasz się z codziennymi trudnościami i nie zdajesz sobie sprawy z własnych możliwości, zanim jakieś zdarzenie losowe nie zmusi Cię do ich uwolnienia.

Jeżeli zgadzasz się z powyższym, z pewnością zainteresują cię skuteczne sposoby poprawiania jakości życia, relacji i osiągnięć. W książce Potęga Życia proponuję 6 takich strategii.

Kup książkę za jedyne 29,90 zł

Strategie opisuję w kontekście osobistych i metaforycznych historii, które  są ewidentnym dowodem, że zmiana na lepsze jest możliwa. Poznasz m.in. człowieka, który jako młody chłopiec słuchał opowieści o morzu, a zobaczył je dopiero u schyłku swoich dni. Czy musiał tak długo czekać? Jakie wnioski wyciągnął - zbyt późno? Dzięki takim historiom książkę czyta się w sposób lekki
i przyjemy.

Jednak głównym zadaniem Potęgi Życia jest:

Danie Ci gotowych podpowiedzi, dzięki którym zmienisz sposób myślenia, aby stać się twórcą i jednocześnie tworzywem swego sukcesu. Dzięki temu życie stanie się przyjemniejsze, a przyszłość dużo lepsza niż przeszłość.

Osoby, które już przeczytały Potęgę Życia mówią o niej m.in.:

 • „Czytanie Twojej książki było dla mnie jak nieśpieszna rozmowa z przyjacielem o naszych wyborach, dążeniach i kompromisach, których w życiu jest tak wiele…”
 • „Potęga życia” nie jest pozycją tylko dla dorosłych, a tak naprawdę powinna być lekturą obowiązkową w szkołach średnich lub na studiach…”
 • „Uważam, że powinien ją przeczytać każdy, kto chce poukładać sobie życiowe sprawy i świadomie czerpać naukę z różnych doświadczeń…”

Kiedy zmienisz sposób myślenia na taki, jak proponuję Ci w książce, stanie się rzecz niesamowita. Przestaniesz być nieświadomym produktem tego świata, a zaczniesz tworzyć rzeczywistość tak dobrą, że zadziwisz innych i siebie. Stanie się tak dlatego, ponieważ zrozumiesz, że wszystko powstaje dwa razy – najpierw w Twojej głowie, potem w rzeczywistości.

Chcesz tego?
Chcesz cieszyć się życiem, którego jakość możesz dowolnie kreować?

Kup Książkę

Spis treści

Sześć gotowych strategii życiowych
 • 1

  INTERPRETACJA

  O tym, jak powstają, jakie mają znaczenie i jak zmienić Twoje przekonania.
  Stanowi połączenie metody R-A-Z-E-M w jedną spójną całość.

 • 2

  REZYGNACJA

  O tym, co jest w Twojej głowie i z czego warto zrezygnować.

 • 3

  AKCEPTACJA

  O zbawiennych skutkach akceptacji tego, czego zmienić nie możesz.

 • 4

  ZASOBY

  O tym, jak dużo już masz i nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy.

 • 5

  EFEKTYWNOŚĆ

  O umiejętności robienia rzeczy właściwych we właściwy sposób i właściwym czasie.

 • 6

  MOTYWACJA

  O tym, aby tak Ci się chciało tak mocno, jak się często nie chce :).

Ilustracje do książki wykonał Rafał Kiszkiel,
młody utalentowany artysta z zespołem Aspergera.

Rafałowi należą się szczególne podziękowania, bez niego ta książka nie miałaby niepowtarzalnego charakteru. Dzięki niemu karty tej książki zdobi 12 rysunków, po dwa do każdego rozdziału. Rysunki świetnie oddają opowiadane historie oraz przytaczane przykłady.

Rafał z dużym zaangażowaniem podchodził do każdego rysunku, poświęcając mnóstwo uwagi szczegółom. Proporcje postaci, wiek oddany w rysach, ich relacja do tła, wielkość oczu – wszystko było ważne.

Wspierajmy RAZEM innych

Przez całe moje życie czułem, że moją misją jest pomaganie innym ludziom. Postanowiłem, że moja książka również będzie przyczyniała się do szerzenia dobra na świecie i 10% zysku uzyskanego ze sprzedaży Potęgi Życia zostanie przekazane na wsparcie Krajowego Towarzystwa Autyzmu.

Oznacza to, że KAŻDA zakupiona książka (czy to w formie papierowej, ebook lub audiobook) pomaga dzieciom i młodzieży z autyzmem. Dzięki Twojemu wsparciu sfinansowane zostaną nowe pomoce dydaktyczne, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie i stworzą im lepszą przyszłość.

Dziękuję Ci za Twoją pomoc.

W tej książce odnajdziesz...

 • Inspiracje

  W książce zawarłem sprawdzone pomysły, które mogą natchnąć Cię do drobnych, łagodnych zmian, mających ogromną moc poprawy jakości Twojego życia.

 • Coaching

  Po każdym rozdziale odpowiedz sobie szczerze na postawione pytania coachingowe, a odkryjesz w sobie przekonania, z których nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy.

 • Wsparcie

  Swoimi wnioskami i pytaniami możesz się dzielić ze mną i innymi czytelnikami. Razem znajdziemy rozwiązanie na wszystko. Sam też wspierasz autystyczne dzieci.

Kup Książkę za 29,90 zł

Co mówią o Potędze Życia?

Paweł Małaszyński Paweł Małaszyński, polski aktor teatralny i filmowy, wokalista zespołu Cochise

Gdy dostaję do ręki scenariusz lub książkę, musi być w nich coś, co mnie od razu zainteresuje i być dla mnie czymś nowym, czego wcześniej nie czytałem. Tak się stało z „Potęgą Życia”. Dzięki tej książce dostaje się proste instrukcje, jak radzić sobie w życiu, mimo ciągłych wyzwań, a nawet jak czerpać siłę ze swych słabości. Myślę, że jakbym znał ją wcześniej, o wiele szybciej wiedziałby, czego chcę i dużo łatwiej byłoby mi podjąć pewne decyzje.

Grzegorz Turniak Grzegorz Turniak, prezes Akademia Rekomendacji Sp. z o.o.

Czy uważasz, że masz wystarczający wpływ na swoje życie? Jeśli nie, to dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak przejść ze świata nieświadomego do świadomego. Do świata, w którym każdy z nas może mieć wpływ na swoje obecne życie i swoją przyszłość. Jeśli odpowiedziałeś na pytanie: „tak”, to lektura tej książki pokaże Ci, jak jeszcze efektywniej korzystać ze swoich zasobów i żyć w spełnieniu.

Piotr Wojtecki Piotr Wojtecki, Nauczyciel, przedsiębiorca

Leszek w bardzo przystępny i obrazowy sposób pokazuje, jak żyć w sposób bardziej świadomy i jak lepiej radzić sobie z otaczającą rzeczywistością. Uświadamia nam, że mamy możliwość wyboru, oraz że możemy przejąć kontrolę nad własnymi myślami, co za tym idzie także życiem. (...) Dlatego „Potęga życia” nie jest pozycją tylko dla dorosłych, a powinna być lekturą obowiązkową w szkołach średnich lub na studiach. Jako nauczyciel, rodzic i pedagog czuję się w pełni kompetentny, by tak twierdzić.

Lucyna Szymańska Lucyna Szymańska, Dyrektor Przedszkola nr 5 w Sokółce

Przeczytałam. Cała książka jest teraz w wykrzyknikach, podkreśleniach i innych symbolach dla mnie tylko znanych. Sekret 21 dni wdrażam od 1 maja.

Dariusz Matysiuk Dariusz Matysiuk, Właściciel DMVision

Pozycja warta polecenia wszystkim. Przejrzysta i uporządkowana struktura, oraz niesamowicie merytoryczna treść. Ta książka powinna być obowiązkowa w szkołach, wtedy życie wielu ludzi byłoby lepsze, a świat wspanialszy.

Krzysztof Szubzda Krzysztof Szubzda, polski aktor kabaretowy, satyryk, konferansjer, pisarz, dziennikarz

Ludzie niełatwo akceptują zmiany. Niestety zmiany, nawet nieakceptowane, zachodzą. Nie przyjmując tego do wiadomości, tworzymy sobie tylko coraz większy problem. Droga z powrotem, droga do siebie, polega na ponownym odkryciu „Potęgi Życia”. O tym jest książka Lechosława Chaleckiego. Poleciłbym ją zwłaszcza tym, którzy są pewni, że jej nie potrzebują. Jeśli czujesz, że Tobie się przyda, to gratuluję: jesteś na najlepszej drodze do cudownych odkryć i wspaniałych zmian. Autor z biegłością, spokojem i pogodą ducha prawdziwego mistrza, podpowie Ci, jak to zrobić.

Marcin Kądziołka Marcin Kądziołka, prezes zarządu wydawnictwa Złote Myśli Sp. z o.o. i eMentor Sp. z o.o., autor książek z zakresu rozwoju osobistego

Ta książka to świetna pozycja dla osób, które pragną zmienić swoje życie. Podejmuje problem całościowo, dając konkretne narzędzia do pracy nad sobą. Żałuję, że nie przeczytałem jej na początku mojej drogi świadomego rozwoju osobistego.

Agnieszka Wiszowata Agnieszka Wiszowata, Dziennikarka Radio Akadera

"Potęga życia" to napisana przystępnym językiem, z humorem i z dystansem książka o życiu. Lepszym życiu, które każdy ma w zasięgu ręki. Warto nabyć, zajrzeć i zastosować.

Paulina Oksiejczuk Paulina Oksiejczuk, Czytelniczka

A w podróży najlepsza... POTĘGA ŻYCIA! 🙂 Gratuluję świetniej książki Lechosław Chalecki! Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze. Książkę czyta się szybko, lekko i przyjemnie, a kosztuje tyle co wyjście do kina.

Sylwia Fiedorczuk Sylwia Fiedorczuk, Czytelniczka

Książka jest świetna. To chyba było moje najlepiej zainwestowane 30 złotych w życiu. Czytając ją dokonałam dogłębnej analizy swojego życia. I zrozumiałam że wielu sytuacjom po prostu nadałam złą interpretację. Teraz już wiem, jak dążyć do tego, aby zmienić swoje nastawienie. Na pewno to nie wydarzy się ot tak na pstryknięcie palcem. Ale jest energia i motywacja, aby to zmienić. Super że napisałeś tę książkę. Będę polecać ją wszystkim znajomym.

Gdzie zabrać Potęgę Życia?

Na lotnisko, gdzie umili czas oczekiwania na podróż...

Do mnie, bym napisał dedykację specjalnie dla Ciebie 🙂

Jaka forma jest dla Ciebie najlepsza?

Ebook
19,90
  Zamów ebook

  różne formaty: PDF, MOBI, ePub
  dostęp od razu na podany email

  Książka
  29,90*
  Zamów książkę

  ilość stron: 206
  oprawa: miękka
  ISBN 978-83-943893-1-4
  *14% zniżki (standardowo 34,70 zł)

  Audiobook
  23,40
   Zamów audiobook

   nośnik: plik mp3 lub płyta
   czyta: Marcin Laskowski
   czas trwania: 4 h 45 min

   Wybrany nośnik wysyłamy natychmiast po dokonaniu płatności

   Masz pytania, uwagi, propozycje? Pisz lub dzwoń śmiało.

   Joanna Pyskło
   Joanna Pyskło biuro@szkolainspiracji.pl; tel 792 92 92 92