Projekty Aktualne

Warsztat pozwalający na rozwijanie kompetencji niezbędnych w pracy handlowca. Dzięki zastosowaniu cyklu 6 spotkań, wiedza jest przekazywana znacznie skuteczniej, a umiejętności sprawnego umawiania spotkań, tworzenia prezentacji produktowej czy obrona ceny są wzmacniane z każdym spotkaniem.

Warsztat pozwalający na rozwijanie kompetencji niezbędnych w pracy lidera. Dzięki zastosowaniu cyklu 6 spotkań, wiedza jest przekazywana znacznie skuteczniej, a umiejętności sprawnego zarządzania, komunikacji czy ustalania priorytetów zadań są wzmacniane z każdym spotkaniem.

Projekty Archiwalne

Praktyczne zastosowanie zagadnień neurolingwistycznego programowania w praktycznym zastosowaniu, by poprawić jakość Twojego życia. Zaakceptuj przeszłość, zinterpretuj teraźniejszość i kreuj swoją przyszłość.

Weekendowe spotkanie, na którym poznasz, jak stać się lepszym mówcą publicznym. Wzmocnisz swoją pewność siebie, poznasz jak brzmi twój głos, zobaczysz siebie na nagraniu, nauczysz się mówić swoim ciałem, a wszystko po to, by słuchacze zrozumieli twój przekaz, tak jak pragnąłeś i byli zachwyceni twoją prezentacją.

Kompleksowe rozwiązanie dla osób, które chcą pomóc i przyspieszyć rozwój swoich pracowników i swoich bliskich. Podczas trzech weekendowych zjazdów otrzymasz wiedzę, która zmieni Cię w profesjonalnego coacha – nauczysz się zadawać dobre pytania i wyciągać wspierające wnioski, korzystnie wpływające na dobre zmiany w życiu

To już IV edycja inicjatywy, która co miesiąc gromadzi pasjonatów rozwoju osobistego i pozwala im rozwijać się według metody „21 dni”, dzięki której uczestnicy utrwalają ważną dla siebie kompetencję. Spotkania Centrum Sedna łączą wartościową wiedzę, dobrą zabawę i networking. Przyjdź i sam się przekonaj.

„Sposób na głębsze przeżywanie życia”, „źródło największych doświadczeń”, ”najlepsza droga do zmiany” – to tylko niektóre określenia obozu, które odmienił życie uczestników. Poznaj niesamowity klimat dzikiej przyrody na szlaku niecodziennych wyzwań i naucz się żyć na nowo.

Całodniowy event pozwalający na wprowadzenie życia na poziom mistrzowski! Od tej pory zwrócisz szczególną uwagę na Twoją interpretację otaczającej Cię rzeczywistości, nauczysz się modyfikować i tworzyć nawyki, a w rezultacie będzie mógł świadomie wykorzystać swój potencjał w realizacji tego, czego pragniesz. Master Life jest szkoleniem bezpośrednio związanym z książką Potęga Życia.