Warsztat pozwalający na rozwijanie kompetencji niezbędnych w pracy handlowca. Dzięki zastosowaniu cyklu 6 spotkań, wiedza jest przekazywana znacznie skuteczniej, a umiejętności sprawnego umawiania spotkań, tworzenia prezentacji produktowej czy obrona ceny są wzmacniane z każdym spotkaniem.

Warsztat pozwalający na rozwijanie kompetencji niezbędnych w pracy lidera. Dzięki zastosowaniu cyklu 6 spotkań, wiedza jest przekazywana znacznie skuteczniej, a umiejętności sprawnego zarządzania, komunikacji czy ustalania priorytetów zadań są wzmacniane z każdym spotkaniem.

„Sposób na głębsze przeżywanie życia”, „źródło największych doświadczeń”, ”najlepsza droga do zmiany” – to tylko niektóre określenia obozu, które odmienił życie uczestników. Poznaj niesamowity klimat dzikiej przyrody na szlaku niecodziennych wyzwań i naucz się żyć na nowo.

Weekendowe spotkanie, na którym poznasz, jak stać się lepszym mówcą publicznym. Wzmocnisz swoją pewność siebie, poznasz jak brzmi twój głos, zobaczysz siebie na nagraniu, nauczysz się mówić swoim ciałem, a wszystko po to, by słuchacze zrozumieli twój przekaz, tak jak pragnąłeś i byli zachwyceni twoją prezentacją.

Kompleksowe rozwiązanie dla osób, które chcą pomóc i przyspieszyć rozwój swoich pracowników i swoich bliskich. Podczas trzech weekendowych zjazdów otrzymasz wiedzę, która zmieni Cię w profesjonalnego coacha – nauczysz się zadawać dobre pytania i wyciągać wspierające wnioski, korzystnie wpływające na dobre zmiany w życiu

To już IV edycja inicjatywy, która co miesiąc gromadzi pasjonatów rozwoju osobistego i pozwala im rozwijać się według metody „21 dni”, dzięki której uczestnicy utrwalają ważną dla siebie kompetencję. Spotkania Centrum Sedna łączą wartościową wiedzę, dobrą zabawę i networking. Przyjdź i sam się przekonaj.

Uwaga! Tylko dla kobiet! Szkolenie przeznaczone nie tylko do nauki a przede wszystkim do ukazania prawdy – jesteś CUD’em i nic tego nie zmieni. Zapoznaj się, uśmiechnij, dowiedz się jak sprawić, byś jeszcze lepiej się poczuła i była doskonalszą wersją samej siebie.

Praktyczne zastosowanie zagadnień neurolingwistycznego programowania w praktycznym zastosowaniu, by poprawić jakość Twojego życia. Zaakceptuj przeszłość, zinterpretuj teraźniejszość i kreuj swoją przyszłość.

Obóz, który powstał z inspiracji zaczerpniętej prosto od uczestniczek naszych szkoleń i jest przeznaczony tylko dla kobiet. To 3 dni wyjazdowego warsztatu, podczas którego panie będą pracowały nad swoją pewnością siebie i realizacją własnych marzeń. Odkryją też na czym polega i jak potężna jest siła kobiecości. Całe spotkanie odbędzie się w otoczeniu urokliwej natury w swojskiej polskiej wsi, z dala od trosk, obowiązków i presji. Idealne kobiece wakacje. 

Całodniowy event pozwalający na wprowadzenie życia na poziom mistrzowski! Od tej pory zwrócisz szczególną uwagę na Twoją interpretację otaczającej Cię rzeczywistości, nauczysz się modyfikować i tworzyć nawyki, a w rezultacie będzie mógł świadomie wykorzystać swój potencjał w realizacji tego, czego pragniesz.

Uwaga! Tylko dla kobiet! Wygodne rozwiązanie dla pań, których czas jest silnie ograniczony przez pracę, pasje, rodzinę – możesz w dowolnym miejscu skorzystać z dobrodziejstw cywilizacji i być z nami. Zrób sobie przerwę i zgłębiaj tajniki swojej kobiecości.

Szkolenie przeznaczone dla par, które chcą stworzyć harmonijne i szczęśliwe związki. Weź swoją drugą połówkę i poznajcie założenia pięciu języków miłości i zbudujcie razem piramidę uczuć. Sprawcie, by Wasza miłość rozwijała się wraz z Wami, a każdy dzień budził jeszcze większe uczucie