Samotność Lidera

„Samotność na pustkowiu od tej w tłumie różni się ciszą.”
Stanisław Gołąb

Efektywna praca każdego zespołu jest możliwa dzięki liderowi, który potrafi poprowadzić ludzi w kierunku realizacji celów. Zdarza się jednak, że potrzebuje on wsparcia w realizowaniu strategii i wdrażaniu w życie planów, a w konsekwencji w podejmowaniu decyzji. Wzrost konkurencyjności wymaga od liderów coraz większej sprawności i efektywności w zakresie zarządzania zmianą procesów, struktury i strategii.

Tim Gallwey w książce „Tenis: Wewnętrzna gra” twierdzi, że tenisista wychodząc na kort musi najpierw wygrać sam ze sobą, a potem z przeciwnikiem. To samo dotyczy organizacji – najpierw sami członkowie, następnie zespoły, potem większe działy muszą wygrać swoje wewnętrzne gry, dopiero potem mogą pokonać konkurencję.

Może w tym pomóc innowacyjne szkolenie, przygotowane z myślą o kluczowych menedżerach. W trakcie tego szkolenia chcemy pomóc uczestnikom w odnajdywaniu swojej „wewnętrznej strefy doskonałości” oraz w zrozumieniu aktualnych problemów.

Proponujemy również pracę nad bardzo ważną umiejętnością, którą jest budowanie indywidualnych planów działania i wdrażania ich w życie.

Co będzie możliwe po tym szkoleniu?

  • budowa i wdrażanie indywidualnych planów działania,
  • większa sprawność i efektywność w zakresie zarządzania zmianą procesów, struktury i strategii,
  • wzmocnienie przynależności lidera do zespołu,
  • zrozumienie aktualnych problemów.

Masz pytania? Pisz lub dzwoń śmiało

biuro@szkolainspiracji.pl – tel. 792 92 92 92

lub zostaw nam wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h.