Kształtowanie umiejętności trenerskich

„Rzecz nie w tym, by znaleźć wyjście […] lecz w tym, by nauczyć się żyć w labiryncie.”
Nahai Gina Barkhordar

Umiejętność przekazywania wiedzy, analizowania doświadczenia i budowana sytuacji edukacyjnych wpływa znacząco na poprawę efektów pracy. W dzisiejszych czasach takie kompetencje wymagane są nie tylko od trenerów wewnętrznych, ale również do menedżerów, którzy odpowiadają za kształcenie pracowników, współpracowników lub klientów. Jednych i drugich zapraszamy do udziału w szkoleniu kształtującym umiejętności trenerskie.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do przygotowania, prowadzenia, oraz ewaluacji szkoleń wewnętrznych. Zawsze dostosowany do potrzeb i bogaty zakres tematyczny, między innymi: konwencję prowadzenia zajęć, budowanie kontaktu edukacyjnego, cykl uczenia się, zrozumienie stanów emocjonalnych uczestników, opór grupy przed uczeniem się, struktura grupy oraz asertywność, uzupełnione cennym doświadczeniem trenerów prowadzących te zajęcia, to gwarancja skutecznego szkolenia.

Co będzie możliwe po tym szkoleniu?

• odpowiednie przygotowanie szkolenia wewnętrznego,
  • umiejętne jego prowadzenie,
  • na sam koniec ewaluacja szkolenia.

Masz pytania? Pisz lub dzwoń śmiało

biuro@szkolainspiracji.pl – tel. 792 92 92 92

lub zostaw nam wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h.