Jak zdobyć owacje na stojąco?

...czyli efektowne i efektywne wystąpienia publiczne.

Termin szkolenia zostanie podany wkrótce.

Istnieje możliwość płatności ratalnej (szczegóły). A także dofinansowania ze środków Unii Europejskiej zarówno dla firm jak i osób indywidualnych (po więcej informacje zadzwoń, tel. 792 92 92 92).

Czego się nauczysz?

 • Zdrowej pewności siebie

  Pewność siebie to energia, która jest odczuwalna przez słuchaczy. Dzięki niej każdy prezentowany temat zyskuje na jakości. Bez niej – żaden nie jest ważny.

 • Struktury wypowiedzi

  W zależności od sytuacji, prezentowanego tematu, należny stosować różne schematy prezentacji. Umiejętność ich doboru, podnosi ocenę i zrozumienie słuchaczy.

 • Mowy ciała

  Treść wypowiedzi zaledwie w 7% wpływa na skuteczność przekazu, mowa ciała ma udział aż 55%. Zrozumiesz, jak pracować z postawą własnego ciała, aby przekaz był skuteczny.

 • Posługiwania się pomocami audiowizualnymi

  Rzutnik multimedialny, flipchart, materiały edukacyjne, mogą być świetnym narzędziem pomagającym w zyskaniu uwagi słuchaczy. Dlatego umiejętność wykorzystania tych narzędzi jest niezmiernie istotna.

 • Wystąpienia przed kamerą

  W dzisiejszym świecie nagrania wideo oraz wywiady przed kamerą są coraz częstszą praktyką. Dzięki nim można bardzo skutecznie budować wizerunek i dotrzeć do licznej publiczności w tym samym czasie.

 • Właściwej modulacji i tembru głosu

  Oczywiście w tak krótkim czasie nie zmienisz swoich nawyków w 100%, jednak narzędzia, które otrzymasz, pozwolą Ci efektywnie ćwiczyć Twój głos.

Poczuj przedsmak tego wydarzenia

Zapisz się na kurs „Wystąpienia publiczne”

Zarezerwuj swoje miejsce pisząc na biuro@szkolainspiracji.pl lub zadzwoń pod numer tel. 792 92 92 92.

Cena kursu: 3900 zł netto

Istnieje możliwość płatności ratalnej (szczegóły). A także dofinansowania ze środków Unii Europejskiej zarówno dla firm jak i osób indywidualnych (po więcej informacje zadzwoń, tel. 792 92 92 92).

Kurs "Wystąpienia publiczne" prowadzą:

Lechosław Chalecki

Autor książki „Potęga Życia – jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?". Doświadczony przedsiębiorca, coach, trener i mówca motywacyjny. W 2006 roku stworzył Szkołę Inspiracji, aby dzielić się z ludźmi wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobył na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej. Osobiście przeszkolił kilka tysięcy osób w procesie szkoleniowym i kilkaset w indywidualnym coachingu.

Lechosław stworzył wiele wartościowych programów szkoleniowych, m.in.: Master Life, Pełnia Kobiecości, Akademia Handlowca, Akademia Lidera, Support Manager, Jasna Strona Mocy – kurs Neuropsychologii oraz Centrum Sedna. Jego najnowszą pasją jest tworzenie grup networkingowych rzetelnych przedsiębiorców według zasad BNI.

Magdalena Gołaszewska

Z wykształcenia prawnik. Przez 20 lat związana z białostockim ośrodkiem Telewizji Polskiej. Powszechnie kojarzona prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Na co dzień prowadzi liczne eventy i debaty, często w duecie z Krzysztofem Szubzdą.

Obecnie, wykorzystując swoje bogate doświadczenie medialne, uczy innych profesjonalnego przemawiania publicznego, aby z pasją i mocą mogli prezentować swoje idee.

Dlaczego warto uczyć się wystąpień właśnie z nami?

Będzie Cię wspierał profesjonalny mówca:

• przepracuje z Tobą struktury wystąpień związane z Twoją branżą,
• poda konkretne przykłady, które wpłyną na jakość Twojej prezentacji,
• zaproponuje wartościowe ćwiczenia, pokazujące Ci, jak w prosty sposób można dokonać dobrej zmiany.

Wieloletnie doświadczenie

Indywidualne podejście do każdego uczestnika, pozwala Lechosławowi Chaleckiemu na przeprowadzanie wartościowego warsztatu jednocześnie z uczestnikami z różnych branż.

Uczestnik zawsze otrzyma precyzyjną podpowiedź, co zadziała a co nie w jego przypadku.

Co nas wyróżnia?

Wygrywają nie Ci, którzy więcej wiedzą, lecz Ci, którzy mądrze wykorzystują wiedzę.

Znasz ludzi, którzy biorą udział w licznych szkoleniach, czytają niezliczone książki, a następnie nie zamieniają tej wiedzy na efekty? My takie osoby, pieszczotliwie nazywamy „Kolekcjonerami wiedzy”. To, co wyróżnia Lechosława - twórcę Szkoły Inspiracji, to umiejętność tworzenia takich sytuacji edukacyjnych, które łatwo jest przełożyć na codzienne doświadczenia.

Jeżeli chcesz pozytywnej zmiany i ponadprzeciętnych efektów swego działania, wybierz Szkołę Inspiracji.

Nikt tak jak Lechosław nie potrafi wyciągać wniosków i zauważać rozwiązania w miejscu, gdzie inni dostrzegają tylko przeszkody. To wszystko możliwe jest dzięki umiejętności głębokiego spojrzenia w strukturę doświadczenia. Więc jeżeli chcesz się tylko uczyć, świetnie bawić, zapisać zeszyt notatek - możesz to robić gdziekolwiek i jakkolwiek. Jeśli potrzebujesz efektywności - Zapraszamy.

Zapisz się na kurs „Wystąpienia publiczne”

Zarezerwuj swoje miejsce pisząc na biuro@szkolainspiracji.pl lub zadzwoń pod numer tel. 792 92 92 92.

Cena kursu: 3900 zł netto

Istnieje możliwość płatności ratalnej (szczegóły). A także dofinansowania ze środków Unii Europejskiej zarówno dla firm jak i osób indywidualnych (po więcej informacje zadzwoń, tel. 792 92 92 92).

Opinie uczestników poprzedniej edycji

„Bardzo się cieszę, że w końcu udało nam się spotkać na tym szkoleniu. Była to niesamowita ilość informacji i inspiracji. To jest coś, co zawsze oferujesz - taki efekt gwarantowany po każdym szkoleniu z Leszkiem. Otrzymałam też morze inspiracji do dalszej pracy. Poza tym dowiedziałam się, jaką drogę w kierunku upragnionego „mówcy doskonałego” już przeszłam i wiem, że nad pewnymi rzeczami nie muszę już pracować. Moje kompetencje, nad którymi będę dalej pracować to po pierwsze: świadome wykorzystywanie pauzy, w celu eliminacji tzw. „jęków namysłu”. Druga sprawa to oddech na początku, czyli stosowanie kotwicy, którą nam zaprezentowałeś, w celu uspokojenia swoich myśli. Ale jest jeszcze coś, co wydaje mi się najważniejsze. Coś co stale powtarzam innym- musimy pracować nad pewnością siebie. Dzięki temu szkoleniu uświadomiłam sobie, że dla mnie to także ciągle jeszcze wyzwanie i zadanie do wykonania”

Magdalena Mickiewicz-Kulesza

„Byłam bardzo zaskoczona tym, że tak mało w przemówieniach ma znaczenie treść, a jak wiele pozostałe rzeczy. Na początku pierwszego dnia pogubiłam się, że tego jest naprawdę mnóstwo, ale co mnie zaskoczyło, już drugiego dnia wiele rzeczy wprowadziłam naturalnie podczas ćwiczeń i wręcz podświadomie ich używałam. Jestem zaskoczona, że ten temat jest tak obszerny i że jednak w ciągu tych dwóch dni tak wiele weszło mi w krew. Jestem mega zadowolona. Jeśli chodzi o plan na 21 dni, to przede wszystkim muszę pracować nad tym, by skupić się na jednym głównym temacie swojej wypowiedzi. Nie rozdrabniać tego. Drugi cel to skupienie się, by nie mówić do jednej osoby, tylko tak, aby każda osoba, do której mówię, czuła, że mówię do niej. Świadomie mówić do całej widowni.”

Ewelina Puciłowska

BONUS!

Jak już nauczysz się efektownych i efektywnych wystąpień, z pewnością będziesz chciał wyjść do ludzi...

EP

Dlatego do tego kursu dajemy Ci w prezencie zapis video szkolenia Elevator Pitch.

Dzięki niemu nauczysz się, jak w ciągu 20-30 sekund zrobić dobrą autoprezentację. Ten ponad dwugodzinny materiał pozwoli Ci na opanowanie techniki, która spowoduje, że ludzie w tak krótkim czasie zapamiętają Ciebie i Twój przekaz.

 

Terminy podamy wkrótce

Miejsce: Szkoła Inspiracji, Ciołkowskiego 24, Białystok

 • 10.00 Początek szkolenia
 • 18.00 Planowane zakończenie

Dajemy Ci 100% Gwarancję satysfakcji

W sytuacji, gdy uznasz, że to szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań,
zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

5-stars

Organizator wydarzenia

logo-SI

Szkoła Inspiracji powstała w 2006 roku z inicjatywy Lechosława Chaleckiego. Głównym naszym przesłaniem jest inspiracja do ulepszania samego siebie, aby z dnia na dzień stawać się szczęśliwszym i spełnionym człowiekiem.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Chcesz się zapisać? Skontaktuj się z nami.

Masz pytania, uwagi, propozycje? Pisz lub dzwoń śmiało.

Joanna Pyskło-Szerenos
Joanna Pyskło-Szerenos biuro@szkolainspiracji.pl; tel 792 92 92 92