1. Strona główna
 2. chevron_right
 3. Potęga życia

Potęga życia

Kup wersję papierową książki i w prezencie otrzymaj audiobook oraz ebook!

Po zakupie książki w wersji papierowej, na Twojego maila automatycznie, po dokonaniu płatności, zostanie wysłana wersja elektroniczna (PDF, ePUB, mobi) oraz audiobook (mp3). Dzięki temu niezwłocznie możesz delektować się lekturą i wyciągać ważne dla Ciebie wnioski, a papierowa wersja przyjdzie do Ciebie pocztą w ciągu kilku dni.

Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?

Człowiek wykorzystuje tylko mały fragment własnego potencjału. Dlaczego? Przyzwyczajenie jest Twoją drugą naturą. Może to dość popularne stwierdzenie, ale … prawdziwe i właśnie dlatego często trudno jest Ci zacząć od nowa, zadbać o zrównoważony rozwój i dokonać zmiany na lepsze, bo nie jesteś na początku drogi, masz swoje schematy, poglądy. Rozwój ludzi bizesu i tych poza biznesem jest wyzwaniem.

A kiedy jesteś gdzieś w połowie drogi, to nie zdajesz sobie sprawy z własnych możliwości. Skupiasz się na wyzwaniach codzienności i dopiero jakieś wydarzenie losowe powoduje, że uwalniasz to, co masz najcenniejsze –  Twój potencjał.  Ten sam mechanizm dotyczy relacji z ludźmi. Codzienność sprawia, że  tracisz uważność na człowieka i zostawiasz relacje gdzieś po drodze, a na relacjach budujesz swój świat.

Nie można zapomnieć, że w obecnych czasach dużo łatwiej jest uciekać przed problemami niż je rozwiązywać. A co gdybyś miał w ręku przedmiot, który ułatwiłby Ci kilka życiowych czy zawodowych decyzji?

Nasza propozycja to: „Potęga życia”.

Książka, która otwiera głowę.

Paweł Małaszyński po przeczytaniu tej pozycji powiedział: „Gdybym miał tę książkę w ręku wcześniej, to wiele życiowych decyzji przyszłoby mi znacznie łatwiej”.

Nigdy nie jest za późno, więc:

możesz żyć tak, jak dotychczas, niedoceniając swojego potencjału i  marnować energię na rzeczy i relacje, które nie przetrwają próby czasu,

albo…. możesz kreować i świadomie tworzyć swoje życie, relacje i nauczyć się naprawiać to, co jest dla Ciebie cenne, w życiu, biznesie

Dlaczego napisałem tę książkę?

Nazywam się Lechosław Chalecki. Jestem autorem “Potęgi Życia”. Pisałem tę książkę jako praktyk, dlatego ma ona  być praktycznym narzędziem dla Ciebie.

Po co Ci to narzędzie?

 • da Ci  podpowiedzi,  które ułatwią zmianę sposobu myślenia,
 • wdroży nowy sposób myślenia, który pozwoli Ci być kreatorem i  twórcą własnego sukcesu.
 • Twoje życie, stanie się przyjemniejsze,  działania zawodowe łatwiejsze, a przyszłość dużo lepsza.

Jak stworzyłem “Potęgę życia? W oparciu o doświadczenie.

Strategie zawarte w książce opisuję w kontekście osobistych i metaforycznych historii, które stanowią dowód możliwej zmiany na lepsze. Poznasz m.in. człowieka, który jako młody chłopiec słuchał opowieści o morzu, a zobaczył je dopiero u schyłku swoich dni. Czy musiał tak długo czekać? Jakie wnioski wyciągnął – zbyt późno? Dzięki takim historiom książkę czyta się w sposób lekki i przyjemy.

Osoby, które już przeczytały Potęgę Życia mówią o niej m.in.:

 • „Czytanie Twojej książki było dla mnie jak nieśpieszna rozmowa z przyjacielem o naszych wyborach, dążeniach i kompromisach, których w życiu jest tak wiele…”
 • „Potęga życia” nie jest pozycją tylko dla dorosłych, a tak naprawdę powinna być lekturą obowiązkową w szkołach średnich lub na studiach…”
 • „Uważam, że powinien ją przeczytać każdy, kto chce poukładać sobie życiowe sprawy i świadomie czerpać naukę z różnych doświadczeń…”

Kiedy zmienisz sposób myślenia, a proponowane w książce sposoby zastosujesz w swojej codzienności, jest duża szansa, że  stanie się rzecz niesamowita. Przestaniesz być nieświadomym produktem tego świata, a zaczniesz tworzyć rzeczywistość tak dobrą, że zadziwisz innych i siebie.  Dlatego, bo zrozumiesz i uświadomisz sobie, że wszystko powstaje dwa razy – najpierw w Twojej głowie, potem w rzeczywistości.

Chcesz tego?
Chcesz cieszyć się życiem, pracą i dowolnie kreować ich jakość?

W tej książce znajdziesz...

null

Strategie

które w łatwy sposób możesz zastosować w swoim życiu. Stosując je wszystkie RAZEM, łatwiej osiągniesz swoje cele i dokonasz skutecznej i trwałej zmiany.
null

Historie

dzielę się osobistymi historiami z mojego życia. Dzięki nim będzie Ci łatwiej przyswoić wiedzę. Możliwe, że znajdziesz w nich odniesienie do własnych doświadczeń.
null

Prezent

w książce znajdziesz kod, dzięki któremu będziesz mógł pobierać prezenty online związane z rozwojem osobistym i poprawą efektywności.
null

Inspiracje

w książce zawarłem sprawdzone pomysły, które mogą natchnąć Cię do drobnych, łagodnych zmian, mających ogromną moc poprawy jakości Twojego życia.
null

Coaching

po każdym rozdziale odpowiedz sobie szczerze na postawione pytania coachingowe, a odkryjesz w sobie przekonania, z których nie zdawałeś sobie wcześniej sprawy.
null

Wsparcie

swoimi wnioskami i pytaniami możesz się dzielić ze mną i innymi czytelnikami. Razem znajdziemy rozwiązanie na wszystko.

Co mówią o ``Potędze Życia``?

Gdy dostaję do ręki scenariusz lub książkę, musi być w nich coś, co mnie od razu zainteresuje i być dla mnie czymś nowym, czego wcześniej nie czytałem. Tak się stało z „Potęgą Życia”. Dzięki tej książce dostaje się proste instrukcje, jak radzić sobie w życiu, mimo ciągłych wyzwań, a nawet jak czerpać siłę ze swych słabości. Myślę, że jakbym znał ją wcześniej, o wiele szybciej wiedziałbym, czego chcę i dużo łatwiej byłoby mi podjąć pewne decyzje.

Ludzie niełatwo akceptują zmiany. Niestety zmiany, nawet nieakceptowane, zachodzą. Nie przyjmując tego do wiadomości, tworzymy sobie tylko coraz większy problem. Droga z powrotem, droga do siebie, polega na ponownym odkryciu „Potęgi Życia”. O tym jest książka Lechosława Chaleckiego. Poleciłbym ją zwłaszcza tym, którzy są pewni, że jej nie potrzebują. Jeśli czujesz, że Tobie się przyda, to gratuluję: jesteś na najlepszej drodze do cudownych odkryć i wspaniałych zmian. Autor z biegłością, spokojem i pogodą ducha prawdziwego mistrza, podpowie Ci, jak to zrobić.

Czy uważasz, że masz wystarczający wpływ na swoje życie? Jeśli nie, to dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak przejść ze świata nieświadomego do świadomego. Do świata, w którym każdy z nas może mieć wpływ na swoje obecne życie i swoją przyszłość. Jeśli odpowiedziałeś na pytanie: „tak”, to lektura tej książki pokaże Ci, jak jeszcze efektywniej korzystać ze swoich zasobów i żyć w spełnieniu.

Ta książka to świetna pozycja dla osób, które pragną zmienić swoje życie. Podejmuje problem całościowo, dając konkretne narzędzia do pracy nad sobą. Żałuję, że nie przeczytałem jej na początku mojej drogi świadomego rozwoju osobistego.

Leszek w bardzo przystępny i obrazowy sposób pokazuje, jak żyć w sposób bardziej świadomy i jak lepiej radzić sobie z otaczającą rzeczywistością. Uświadamia nam, że mamy możliwość wyboru, oraz że możemy przejąć kontrolę nad własnymi myślami, co za tym idzie także życiem. (…) Dlatego „Potęga życia” nie jest pozycją tylko dla dorosłych, a powinna być lekturą obowiązkową w szkołach średnich lub na studiach. Jako nauczyciel, rodzic i pedagog czuję się w pełni kompetentny, by tak twierdzić.

“Potęga życia” to napisana przystępnym językiem, z humorem i z dystansem książka o życiu. Lepszym życiu, które każdy ma w zasięgu ręki. Warto nabyć, zajrzeć i zastosować.

A w podróży najlepsza… POTĘGA ŻYCIA! 🙂 Gratuluję świetniej książki Lechosław Chalecki! Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze. Książkę czyta się szybko, lekko i przyjemnie, a kosztuje tyle co wyjście do kina.

Przeczytałam. Cała książka jest teraz w wykrzyknikach, podkreśleniach i innych symbolach dla mnie tylko znanych. Sekret 21 dni wdrażam od 1 maja.

Książka jest świetna. To chyba było moje najlepiej zainwestowane 30 złotych w życiu. Czytając ją dokonałam dogłębnej analizy swojego życia. I zrozumiałam że wielu sytuacjom po prostu nadałam złą interpretację. Teraz już wiem, jak dążyć do tego, aby zmienić swoje nastawienie. Na pewno to nie wydarzy się ot tak na pstryknięcie palcem. Ale jest energia i motywacja, aby to zmienić. Super że napisałeś tę książkę. Będę polecać ją wszystkim znajomym.

Pozycja warta polecenia wszystkim. Przejrzysta i uporządkowana struktura, oraz niesamowicie merytoryczna treść. Ta książka powinna być obowiązkowa w szkołach, wtedy życie wielu ludzi byłoby lepsze, a świat wspanialszy.

W czym może towarzyszyć ``Potęga życia``?

W domu, by w spokojnym kącie, z herbatą i czekoladą  oddać się lekturze wartościowych historii…

W podróży, bo w drodze można wyciągnąć dobre wnioski…

W spacerze, bo ile można chodzić…warto  oddać się lekturze,
gdy najdzie ochota…

W wizycie na lotnisku umili czas oczekiwania na samolot…

W naszym spotkaniu, bo oprócz poszerzenia wiedzy napiszę dedykację specjalnie dla Ciebie.

Płacisz raz, a otrzymujesz:

Ebook

 • zawiera wszystkie treści z książki
 • natychmiastowy dostęp na maila
 • różne formaty: PDF, MOBI, ePUB

Książka

 • ilość stron: 206
 • oprawa: miękka
 • ISBN 978-83-943893-1-4

Audiobook

 • czas trwania 4 h 45 min
 • lektor: Marcin Laskowski
 • plik mp3

Książkę wysyłamy pocztą jeszcze tego samego dnia, a audiobook i ebook otrzymujesz natychmiast na podanego maila.