1. Strona główna
  2. chevron_right
  3. Szkolenia
  4. chevron_right
  5. Szkolenie dr Mateusz Grzesiak

Szkolenie dr Mateusz Grzesiak

 Już 16 Lutego, wyjątkowe szkolenie z   dr Mateuszem Grzesiakiem w   Białymstoku

Doktor Mateusz Grzesiak to psycholog, międzynarodowy trener i konsultant mający 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej i wykładający w 7 językach. Ukończył studia magisterskie z prawa i psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych, pedagogiki i psychologii. Jest autorem 24 bestselerowych książek z zakresu psychologii rozwoju oraz licznych artykułów publikowanych międzynarodowo. Stale odwiedza programy telewizyjne i radiowe w Polsce i za granicą. Uczestniczy w licznych konferencjach jako mówca motywacyjny, występując u boku Roberta Cialdiniego, Briana Tracy’ego, Tony’ego Robinsa czy Randy’ego Gage’a.

Spędził ponad 30.000 godzin ucząc innych. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, gwiazdami estrady, sportowcami oraz dziesiątkami tysięcy osób z całego świata. Na profilach społecznościowych obserwuje go ponad 800 tysięcy fanów. Wdraża projekty, konsultuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wydaje produkty cyfrowe na wielu rynkach, wykłada na uczelniach wyższych, jest prezesem spółki – lidera rynkowego w swojej branży. Był wielokrotnie nagradzany m.in. za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu, napisanie najpopularniejszej książki psychologicznej roku, promowanie idei optymizmu, Diamentami Forbesa. 

Jest autorem Mixed Mental Arts – zintegrowanego modelu umiejętności miękkich, który można zastosować w 5 obszarach życia zawodowego i osobistego: w marketingu, samorealizacji, zarządzaniu, relacjach i duchowości. Jego motto brzmi: „Stwórz życie, w którym jesteś najlepszą wersją siebie, masz, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”. 

www.mateuszgrzesiak.com
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_Grzesiak
https://www.researchgate.net/profile/Mateusz_Grzesiak
www.facebook.com/mateuszgrzesiak
www.youtube.com/grzesiakm
www.instagram.com/drmattofficial/

Jedyne takie wydarzenie w Białymstoku z Mateuszem Grzesiakiem

„Jak zarabiać więcej?”

Sięgnij po wiedzę i wykorzystaj ją w działaniu!

    Po tym szkoleniu dowiesz się m. in.:

Jak skutecznie skalować swój biznes

Jak stać się liderem na rynku

Jak zarabiać więcej

Agenda wydarzenia

Harmonogram:

11:00 – 12:00 Rejestracja i Networking

12:00 – 14:00 Szkolenie

14:00 – 15:00 Obiad i Networking

15:00 – 17:00 Szkolenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

2023/02/16 11:00:00